Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
02.01.2019
Produktové foto
Upozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem - v eshopu www.nealkomarket.cz Fotografie naši produktů, zejména se to týká lahví a dárkových ba... číst celé
11.10.2018
servis Praha 1
místo a čas předání objednávek po domluvě předem. osobní servis a doručení mylých objednávek do bytu, na pracovište, do firmy i kanceláře v pondělí až... číst celé
28.07.2019
Inca Botanica Praha 1
Schválený prodejce a smluvní distributor projektu Inca Botanica prodej Praha. Bylinné směsi, kúry, dary přírody, superpotraviny, extrakty, tinktury ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Servis Praha

I bez objednání online

V Praze se dá nakoupit přímo i bez objednání

servis pro dům, byt i kancelář

Potřebujete pomoc?

Tel: 778 088 158

  1. Úvod
  2. Zdraví
  3. Únava
Únava

Trpíte únavou? Možná je to signál nemoci. Na ni jen organické, zdravé a léčivé bylinky z Amazonie. Vše na nemoci a vše pro vaše zdraví.

Únava, vyčerpání a nedostatek energie - raději se tomu vyhněte a preventujte. Prevence je lacinější a účinnější. 

Kúra ÚNAVA - bylinná směs na 2 měsíce - obsahuje superfoods Maca, Aquaje, Lucuma

Nealkomarket prodejna - zjistit více

Ukázka jedné naší bylinné kúry na prodej

 Inca Botanica na únavu

Únava a vyčerpání - Dobít energii čas od času potřebuje každý. Únava a vyčerpání se většinou dostavují po delší a náročnější fyzické i psychické práci, často také ve stresovém prostředí. 
Všechny zde uvedené přírodní produkty - dary přírody z Amazonie můžete i zakoupit samostatně, v podkategorii bylinné směsi a superpotraviny

Pěet skvělých produktů a našich tipů - jak bojovat s únavou. Nechci být únavný, ale únava byla, je a bude všude okolo nás. Ozdravná přírodní kúra při vaší únavě, ospalosti, malátnosti. Na naši únavu má vliv mnoho faktorů. Může to být počasí, nezdravá strava, přepracování, absence vitamínů a energie nebo dokonce počáteční nemoc. Mnoho lidí má tendence ospalost přehlížet a neřeší její příčiny ani následky. To je ale chyba! Dostatek energie je pro vás důležitý. Ovlivňuje to vaši náladu, výkon, zdravotní kondici i psychiku. Jám mám pro vás přírodní doplňky stravy na podporu energie, proti únavě na relax, na pohodu. To se vám uleví. Já o tom vím své. 

Pálení očí a neustálé zívání je jasným signálem únavy.

Na naši únavu má vliv mnoho faktorů. Může to být počasí, nezdravá strava, přepracování, absence vitamínů a energie nebo dokonce počáteční nemoc. Mnoho lidí má tendence ospalost přehlížet a neřeší její příčiny ani následky. To je ale chyba! Dostatek energie je pro vás důležitý. Ovlivňuje to vaši náladu, výkon, zdravotní kondici i psychiku.

Vitamíny a minerály: Za únavou může stát nedostatek vitamínů a minerálů ve vašem těle, zkuste je tedy doplnit. Velice důležité jsou pro tělo železo, hořčík, minerály, vitamín D a B12. Všechny tyto látky jsou většinou obsažené v našich superpotravinách. Hodně pijte! A to zejména vodu či minerálky, které jsou bohaté na hořčík. Vyhýbejte se kávě, kofeinu a alkoholu.

Odpočiňte si Pokud vás únava z nějakého důvodu neopouští, i když zdravě jíte, pravidelně se hýbete a snažíte se relaxovat, je něco v nepořádku! Únava se zhoršuje, má charakter velké slabosti a nejste schopni vykonávat běžné věci? Je na čase se více hlídat. Znepokojit vás může i bolest hlavy doprovázená zvýšenou teplotou, nesoustředěností nebo malátností.

Takové příčiny mohou vést až k chronickému únavovému syndromu, onemocnění štítné žlázy, srdce či ledvin nebo dokonce depresím.

Na co čekáte, chcete se dostat na úplné dno, do úplných sraček??  Popis: Únava je snížení schopnosti vykonávat činnost, které vyplývá z předchozího vynaloženého úsilí, ať už fyzického, nebo psychického. Vzniká v důsledku nahromadění odpadů metabolismu v krvi či ve svalech. Psychicky je provázena zhoršeným vnímáním, sníženou pozorností, zhoršenou vštípivostí, změnami nálady. Balíček a kúra na únavu. V tomto balíčku najdete i extra výživé ovoce. Lucuma byla již odedávna ceněna jako extra výživné ovoce. V inckých tradicích byla spojována s plodností a početím. Její kresby můžeme najít na starověké keramice Inků, která byla nalezena v pobřežních částech Peru. Textil, keramika, umění a slavnosti. Lucuma byla oceňována po tisíce let. V současné době si ji Peruánci nejčastěji vychutnávají jako zmrzlinu. I když je Lucuma přirozeně sladká, má nízký glykemický index, čímž se stává zdravou volbou pro lidi, kteří chtějí snížit spotřebu cukru.

Balení ÚNAVA obsahuje:
8 x Maca
4 x Aquaje
2 x olej Sacha Inchi
4 x Lucuma
1 x Agua de Kananga
Země původu: Česká republika

Návod na použití - Kúra je na 2 měsíce:

Užívání:
2krát denně 2 lžičky Macy
2krát denně 1 lžička Aguaje
2krát denně 1 lžíce Sacha Inchi
2krát denně 1 lžička Lucumy
Rozprašovat do míst, kde spíte, kde pracujete, Agua de Kananga

Použití: Maca, Aquaje, Lucuma: Podle dávkování rozmíchat ve vlažné vodě a vypít nebo rozmíchat v jídle. Sacha Inchi: Podle dávkování polknout ze lžíce.

Bylinky z Amazonie na nemoci a vše pro vaše zdraví. Inca Botanica prodej Praha a doručení celá ČR

Inca Botanica prodej Praha a doručení celá ČR. Prodejní místo přímo v centru hlavního města. Nealkomarket - Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno - Po: 12:00 – 19:00, Út: 12:00 – 19:00, St: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00, Čt: 12:00 – 19:00
Pá: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00, So-Ne a Státní Svátky: zavřeno. Telefon na prodejnu: 776 030 228. Dostupnost MHD: Nedaleko tramvajové zastávky Národní divadlo, linky 6, 9, 18 a 22

Zajímáš se o nákup? Jukni do e-shopu, zde je léčivá síla pralesa 

 Nealkomarket prodejna - zjistit více

dary přírody & superpotraviny - na vše vyrostla bylina

inca-botanica-pro-zdravi-nealkomarket

Co skutečně způsobuje naši únavu? Její pocity jsou podle odborníků často vedlejším produktem našeho uspěchaného životního stylu. Devět zásadních nemocí, které se dají léčit přírodní cestou a kterým se dá samozřejmě předejít. Každá z níže uvedených nemocí má své samostatné téma- článek. Ale v tomto článku únava se nestále opakují. A až to dočtete až na konec, tak jak tam pro vás otázka!

Únava a Anémie
Onemocnění je specifické nedostatkem červených krvinek v těle, které přenášejí kyslík do jeho dalších částí. Méně kyslíku v těle pak při výdeji většího množství energie způsobuje únavu. Lidské tělo sice produkuje stále nové buňky, pokud jich ale ztratíme víc, než jich vyprodukujeme, způsobuje to pocity výrazné únavy. I na anémii máme postavenou a doporučenou samostatnou kúru přírodních produktů. 

Únava  a celiaci - celiakie
Celiakie je celoživotní autoimunitní onemocnění, které je způsobené nesnášenlivostí glutenu (lepku). U lidí, kteří mají tuto nesnášenlivost, dochází obvykle k rozšiřování zánětu sliznice střeva. Ten následně vede k destrukci slizničních klků a mikroklků. Pokud touto nemocí trpíte, tak vaše tlusté střevo je v tomto případě narušeno, a vaše tělo pak nedostává potřebné živiny. To může vést nejen k únavě, ale také k již zmiňované anémii, průjmům a k úbytku hmotnosti. Pokud už u vás celiakie propukla, obvykle se doporučuje nekonzumovat potraviny s obsahem lepku – tedy konzumovat ovoce, zeleninu, maso, fazole, rýži či brambory. A jak se nemoci zbavit? U obézních lidí je potřeba výrazně ubrat na váze s naším balíčkem na hubnutí a redukcí váhy. Často se také provádí chirurgický zákrok, při kterém se odstraní tkáň z krku.

Únava a chronický únavový syndrom
Tohle je opravdu velmi speciální typ únavy se specifickými vlastnostmi. Chronický únavový syndrom trvá obvykle více jak půl roku a jeho průběh se zhoršuje při výrazném psychickém i fyzickém vypětí. Je častější u čtyřiceti až padesátiletých žen. Bohužel dodnes si nejsou odborníci jistí, co toto onemocnění způsobuje. Neexistuje na něj žádný účinný lék ani konkrétní léčba. Pacientům se tak obvykle doporučuje změna životního stylu či kognitivní terapie.

Únava  a fibromyalgie
Toto onemocnění nám způsobuje bolesti svalů v různých částech těla a následnou únavu. Takto postižené svaly jsou pak i citlivé na dotek. Nemocní lidí mají obvykle problémy s kvalitou spánku, s pamětí a také se u nich projevuje deprese a špatná nálada. I tato nemoc se častěji objevuje u žen. Bohužel se dodnes neví, jak přesně fibromyalgie vzniká, a neexistuje zatím ani účinná léčba. Obecně se doporučuje terapeutické cvičení a další opatření, která pomohou snížit stres. Pomoci mohou i některé druhy antidepresiv.

Únava  a chronické bolesti
Pocit neustálé bolesti, ať už z jakéhokoliv důvodu, nás samozřejmě výrazně vyčerpává. Jejím původcem může být samozřejmě cokoliv, například nějaké chronické onemocnění či úraz. S postupem léčby původce bolesti se samozřejmě stav zlepšuje a únava se postupně vytratí. Problémy se štítnou žlázou (hypotyreóza). Na štítnou žlázi u nás existuje samostatná kúra plná přírodních doplňků stravy a bylinek. Únavu může způsobit jak neaktivní, tak nadměrně aktivní štítná žláza. Nejčastějším viníkem tohoto typu únavy je ovšem nedostatek hormonů ve štítné žláze. To může kromě únavy vést i k nadměrné hmotnosti či k bolesti svalů. Takzvaná hypotyreóza je obvykle léčena nahrazováním hormonu štítné žlázy.

Únava a deprese
Unavit nás samozřejmě může i stres každodenního života. Únava způsobená depresí nám neubírá jen energii, připojují se i apatie, problémy soustředění a objevit se může totální rezignovanost a ztráta chuti k životu. Říká se tomu vyhoření - vyhořet. Pozor, z toho se může stát začarovaný kruh, který vaši únavu bude ještě více pohánět. Na léčbu depresí máme postavený samostatný balíček na stres. Nepoužívejte moc antidepresiva, pokud ano, tak málo a jen ty, která jsou pro vás vhodná, některé jejich druhy vám totiž mohou naopak výrazně uškodit.

Únava a roztroušená skleróza
Únavu samozřejmě způsobuje i roztroušená skleróza, což je chronické onemocnění, které poškozuje naše nervy. U pacientů se objevují například svalové křeče. Lidé trpící touto chorobou mají také problém vykonat zcela jednoduché úkoly, jako je například čištění zubů. na sklerźu máme sestavanou kúru. Jem jsem zapoměl, jak se přesně jmenuje. Asi jsem taky tak trochu sklerotik. Účinná terapie je stále předmětem lékařských výzkumů. Výzkumníci zkoumají, co šamani v Amazonii už dávno vědí. Nemoc se v pralese nevyskytuje a ani u nás v Praze není zatím léčitelná. Pokud vím, tak naše přírodní doplňky stravy a produkty zmírňí její příznaky, zkvalitňí a prodluží život nemocných se sklerózou. Říka se, že je to vlastně matka cestovního ruchu. Hodně se člověk naběhá, protože neustále a velmi často se něco někde zapomene. 

Tak už víte, proč je dobré nemocem předcházet? Jasně, balíček není levný, ale je účinný. A vaše zdraví stojím za všechny vaše peníze. Já se tím cpu často a únava se mne prostě netýká. Mám sil a energie na rozdávání. Můj tip pro vás. Mám všechny zde uvedené superfoods neustále po ruce, tak neutrácejte celou částku najednou. Rozdělte si svůj finanční rozpočet ze dvou uvedených měsíců na jeden týden - celkem tedy 8 týdnů. Takto to bude stát jen 500.- za jeden týden a ono to opticky lépe vypadá. A společně se uvidíme osmkrát za dva měsíce. A i to je dobrá zpráva na předání referencí a doporučení. 

A to je pro dnešek vše. Kdyby jsem přeci jenom na něco zapoměl, tak mi to prosím připomeňte. Díky

Nealko novinky do e-mailu
Buďte první, kdo se dozví o zajímavostech a novinkách z Nealkomarketu.Od darů přírody až po vína bez alkoholu v akci. Rozesíláme 1x za měsíc

Nealkomarket produkty sklademRozvoz po Praze zdarmaInca Botanica prodejna a výdejní místoNealkomarket produkty skladem

Přijďte si nakoupit

Rozvoz po Praze

Neako -osobní servis Praha

Rozvoz po Praze na všechny PSČ Hlavní Město Praha.

Nákup od 1800.- Kč/ bez DPH = dopravné je pro vás zdarma, doprava k vám domů, do firmy, do kanceláře hradíme my.

Kontakty
Logo
Nealkomarket.cz
Jiří Polášek (Obchod online)
Po-Pá 8-19
Nealkomarket.cz- Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz